365000000-3

خیلی زود گذشت درست یادم میاد 7 یا 8 ماه پیش بود، و من به خاطر ایمیلهای زیادی که از مدتها قبل مبنی بر کارآمد ترین مهارتهای نرم افزاری معماری برای شرایط بازار کار امروز ایران چی میتونه باشه؟ دریافت میکردم.

 تصمیم گرفتم روی این موضوع مطالعه عمیقی رو آغاز کنم.

 بنابر این کارم رو شروع کردم و به همه شما اعضای عزیز ایمیل فرستادم تا به من در این خصوص کمک کنید و با پرکردن یک فرم مخصوص نظرات خودتون رو اعلام کردید، تحلیل و روی نمودار بردن این نظرات کار راحتی نبود و تقریبا یکهفته تمام وقت روی اون کار کردم. و از شما ممنونم که چه کمک بزرگی به من کردید.

 و اینطوری شما تبدیل شدید به همکار من در تولید بزرگترین و بی نظیرترین دوره تخصصی معماری تحت عنوان امپراطوری معماران قرن 21 .

و طبق قولی که داده بودم اگر این فرم را پر کرده باشید میتوانید نام خود را به عنوان همکار من در طراحی و تولید این دوره بی نظیر آموزشی در این صفحه ببینید.

 با وجود تسلطی که به روانشناسی آموزش و مهات کار باتقریبا تمام نرم افزار های معماری را دارم، اما  به جرات میتونم بگم که در 8 ماه گذشته یکی از بازه های سخت زندگیم رو برای طراحی این دوره گذروندم و شبانه روز روی اون کار کردم تا نیجه اون تبدیل شد به دوره ای به نام امپراطوری معماران قرن21:

یعنی کاملترین، موثرترین، به روزترین و بزرگترین دوره ای تا کنون برگزار شده است، که برای تمامی معماران قرن 21   چه کسانی که در قدم صفر هستند چه کسانی که متوسط و حرفه ای هستند و حتی از این نرم افزارها کسب درآمد هم میکنند و چه کسانی که مدرس و استاد این نرم افزارها هستند لازم و ضروری است.

و حالا میخوام بگم که برای برگزاری این دوره 5000 نفره به کمک تک تک شما اعضای عزیز سایت نیاز دارم و بدون کمک شما واقعا این کار امکانپذیر نیست.

 اگر میخواید بدونید چرا پس لطفا حتما این ویدئو رو ببینید.